Festival Zámostí 2012 Třebíč - fotogalerie

Letošní festival Zámostí v Třebíči se opravdu povedl.

 

Počasí v pátek sice nevypadalo příliš vábně, avšak sobota vše vynahradila.

 

Připravená párty aréna obsahovala taneční párty stan s rozměry 12x27m, na který byla napojena pagoda 6x6. Do pagody i z ní směrem k rampě byly vytvořeny schody pro snadněší přístup, neboť pagoda stála na zvýšené podlaze posázena pohodlnými sedacími vaky značky Wegett.

 

 

Páteční noc:
na stage vystoupily české hvězdy jako např. MikkiM s MC Turnerem, DJ Merak nebo DJ MGL. Vše doplňoval svým uměním trupetista Dawe až do ranních hodin.

 

Sobotní noc:

rozjezd u mini rampy zajistil DJ Luckyboy, na kterého navázal DJ Akvamen, po něm vystoupila zástupkyně něžného pohlaví DJ VJE a DNB linku dále vedl DJ Rudeboy. Unavený dav pak rozkákal MC Jacob v doprovodu Hiffiho.

Party stan Zamosti Trebic Red Bull Bar s bazilikou Party Arena Zamosti pripravy party stanu Party Stan - hlavni stage pro DJs a MCs Party stan s VIP barem na podlaze TECH Hlavní scéna - N.O.H.A. na Zámostí 2012 Party Arena - design Wegett Chill out Zona - party stan pagoda Party stan - party arena Zamosti 2012 Projekce v párty stanu - VJ Mono Party Arena Zamosti - pateční noc s MikkiMem Party Arena - exhibice v minirampě - DJ Luckyboy Párty Stany - Párty Aréna Zámostí 2012 Party Arena Minirapa - party stan Party stan Pagoda - wegett chill out zona Party arena Projekce VJ MONO v party stanu Hifii a Jacob - párty stan sobotní noc Party stan - Red bull lednice Party stan redbull bar