SENSATION 2013 již brzy! Na přípravách se podílíme opět i my!

Rok se s rokem sešel a 02 aréna se opět celá zahalí do bílé barvy. Jedna z největších událostí hudební scény se po sedmé vrací do České republiky.

 

Naše společnost FD Párty Events se stejně jako v minulém roce, tak i letos, bude podílet se svým týmem na několikadenních přípravách dekorací, stavbě barů a nově i vybavení a provozu šaten. Při této příležitosti vlastně nově představíme své nově vyrobené hliníkové skládací šatní štendry.

 

Tentokrát bude megashow SENSATION zaštítěna tématem "SOURCE OF LIGHT".

Nikdy předtím neměli diváci možnost shlédnout větší vizuální podívanou, něž jakou letos chystají  WorldClass akrobati a tanečníci spolu s ohromnou svítící kouli protkanou pyrotechnickými a laserovými efekty.

 

 

Během večera zahrají hudební hvězdy techno nebe. Line-up celého večera slibuje nevšední poslech i podívanou. Show otevře jako již po několik let MR. WHITE, jenž s show cestuje po celém světě a nasává tak zkušenosti, které zúročuje tím, že roztančí celou arénu.

Další program:

SEBASTIEN LEGER

FUNKERMAN

SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO

NICKY ROMERO

BINGO PLAYERS

 

 

Přijďtě se podívat na jednu z největších tuzemských akcí i Vy! Vy, co jste na SENSATION ještě nebyli, odnesete si nezapomenutelný zážitek. A Vás, co jste již okusili, netřeba zvát..., stejně se tu potkáme :)