Svatební trendy 2012

Svatební sezóna se pomalu ale jistě rozjíždí. Hledáte-li inspiraci, přečtěte si článek o nových trendech ve světě svateb.

 

Párty stany pro vaši svatbu

Párty stany na zahradní svatby jsou tím nejlepším řešením, jak vytvořit skvělé zázemí pro oslavu přímo u vás doma. Doplněny stanovou podlahou pak slouží jako skvělé prostředí pro opravdovou párty na zahradě, kde nebude problém tančit až do rána.

Na svatby používáme 2 hlavní typy stanů - klasický párty stan se sedlovou střechou (6x12m) a párty stan Pagoda se špičatou střechou. Jejich kombinace pak máme cenově zvýhodněné ve svatebních balíčcích. 

 

Co se letos bude "nosit" na českých svatbách? Jaké barvy, styly, výzdoba bude v kurzu? O tom nám něco prozradila odbornice na slovo vzatá - Katka z oblíbeného květinového studia La Florista z Prahy.

 

svatební kytice La Florista

 
Barvy

 

V roce 2012 se stále budou držet na výsluní barevné trendy, které frčely i v roce 2011. A platí to nejen pro svatební kytice a výzdobu. Dominantní fialová barva v různých odstínech od světlounké po tmavě fialovou, zjemněná bílou, krémovou, případně zelenou barvou, jsou i nadále velkým hitem. Tyto barvy dominují nejen květinám a výzdobě, ale také dalším dekoracím, objevují se na svatebních dortech i dárečkách pro svatební hosty.

 
Téma svatby

 

Velkým hitem posledních několika let jsou různá svatební témata, která mají čím dál větší oblibu. Nechte se inspirovat svou oblíbenou hudbou, svou oblíbenou historickou dobou, módním stylem či zemí, která vás nadchla svou kulturou. Fantazii se meze nekladou, a pokud svou svatbu vyladíte ve zvoleném stylu do posledního detailu, vytvoříte pro sebe i veškeré svatební hosty opravdu jedinečný den, na který jistě dlouho nezapomenou. Velmi rádi Vám pomůžeme najít detaily, které celou výzdobu perfektně sladí, nejen pomocí květin, ale i pomocí dalších dekorací, které pro vás rádi zajistíme.


Originální styly

 

Velmi populární jsou v poslední době „jiné“ svatby, ať již se jedná o styl vintage, který je opravdu nádherný a velmi oblíbený, obzvláště s použitím květin ve výzdobě se dá tento styl doladit k naprosté dokonalosti. Dále jsou velmi oblíbené veselé náměty, například knoflíková svatba, svatba alá 60. léta, kde se svatební hosté mohou bavit i tancem a poslechem hudby z dané doby.


Detaily, detaily, detaily...

 

Pokud se rozhodnete pro svou svatbu nějaké téma zvolit, doporučujeme propracovat vše do posledních detailů, od svatebního oznámení, přes výslužky, stylový obřad, kde je fajn zapojit oddávajícího a požádat ho o úpravu řeči do daného konceptu, hostina i veškerá výzdoba by samozřejmě mela vše jen podtrhnout a dodat tu správnou atmosféru.

 

Jelikož svatební den bychom měli zažívat jen jednou za život, důkladná příprava se vám jistě vyplatí a svůj den si tak budete užívat. Tvořivé nevěsty si mnohé mohou vytvořit samy, a pokud si na vlastnoruční tvorbu výzdoby a dekorací netroufáte, jsme tu pro vás a uděláme maximum, aby váš svatební den byl opravdu dokonalý.

 
Na závěr

 

Věřte, že není téma, které by nebylo realizovatelné, s heslem všechno jde, když se chce, přistupujeme ke každému zadání. Těšíme se na vás a vaše nápady!

 

Převzato ze serveru: www.svatby.cz

Autor: Katka Arnoldová

La Florista | www.svatebni-kytice-kvetiny.cz