Úspěšná prezentace na veletrhu SVATEBNÍ EXPO

 

Druhý ročník veletrhu SVATEBNÍ EXPO se vydařil  nejen počtem návštěvníků, ale i dobrou organizací. My jsme v prostorách pražského hotelu CROWN PLAZA nejen vystavovali, ale podíleli se i na jeho hladkém průběhu. Z kapacitních důvodů jsme totiž rozšiřovali prostory hotelu v Dejvicích o mobilní přehlídkovou halu 24 x 12m a pagodu 6 x 6m. 

 

 

Oba propojené párty stany byly vystavěny na hotelovém nádvoří hotelu známého hlavně z filmu Šakalí léta. Dominantou rozlehlého stanu bylo 12ti metrové předváděcí molo ve tvaru písmene T. Druhý párty stan typu pagoda sloužil po celou dobu veletrhu jako šatna a zázemí přehlídkového mola.
Klientela svatebních veletrhů je velmi příjemná a nám blízká. Naši expozici jste mohli najít přímo u vchodu na venkovní hotelové nádvoří. Kdokoliv náš stánek navštívil, odešel nasycen množstvím užitečných informací i příslušnými tištěnými materiály. Vždyť svatby pod širým nebem lákají stále více novomanželů.
Krátící se večery jsou bezprostředně spjaty s konáním svatebních veletrhů. A na které příští akci nás můžete potkat? Pozvánku na lednový svatební veletrh v Brně přineseme příště.