prev next
podlahy & pódia

Stanové podlahy, pódia, přehlídková mola, taneční parkety

 

Ať už do stanu, kulturního domu nebo sportovní haly dodáme profesionální padlahy, taneční parkety, pódia a zastřešení. 

 

 

Stanová podlaha TECH je tvořena hliníkovou konstrukcí a vodovzdornou protiskluznou překližkou tloušťky 18mm. Jednotlivé díly podlahy jsou o rozměrech 2x2m nebo 1x2m a mohou být výškově nastavitelné oproti podloží. Díky speciálnímu systému je možné docílit různých výškových úrovní, tvarů a sklonů podlahy. Zatížení podlahy může být max. 400Kg/m3

Stanová podlaha EASY je tvořena protiskluznou překližkou tloušťky 21mm o velikosti 1000x1000mm. Jednotlivé desky jsou opatřené dřevěnými konstrukčními prvky, které zajišťují jednoduché spojení desek k sobě bez použití dalších spojovacích materiálů (šrouby, vruty apod.) a vytváří tak celistvou plochu kopírující terén pod podlahou. Desky dokážou roznést malé nerovnosti povrchu. Podlaha není výškově stavitelná a v tomto případě doporučujeme zvolit místo akce na rovném povrchu a nebo využít podlahy TECH.

 

Svítící LED parket je speciální parket ve vysokém lesku v barevném provedení bílá nebo černá. Tento parket dodá nadčasový luxusní vzhled nejen svatbě a firemním akcím , ale i výstavištím a přehlídkám. Ovládání světel parketu je velice jednoduché pomocí dálkového ovladače a přednastavených frekvencí.

Po domluvě lze zajistit i jiné rozměry než standartní.                                                                                         

Standartní rozměry: Kapacita:

3,65m x 3,65m

100 hostů
4,26m x 4,26m 150 hostů
4,87m x 4,87m 200 hostů
5,49m x 5,49m 250 hostů

 

Pódium se skládá z jednotlivých TECH dílců 2x1m nebo 2x2m a vodovzdorných protiskluzných překližek. Pódiové dílce se dají mezi sebou spojovat podélně i příčně čímž docílíme rúzných tvarů a rozměrů pódií a přehlídkových mol. Výška pódia je 20 až 100cm. Dodáváme bílý nebo černý scarting (sukně k zakrytí prostoru pod pódiem). 

 

Zastřešení pódií zajišťujeme párty stany tak, aby celá stage vyhovovala návštěvníkům akce i vystupujícím hvězdám. Návrh několika rozměrů zastřešených pódií: 6x4m, 8x4m, 8x6m, 12x6m.